17 Kasım 2011 Perşembe

Pırlanta Mücevher’de güvenilir bir marka BELLA GLORIA
Pırlanta Mücevher’de güvenilir bir marka BELLA GLORIA

Sizlere çok güzel bir firmadan bahsetmek istiyorum; Bella Gloria...

Firmamız 1989 yılında kurulmuş olup merkez ofisi ve üretim atölyesi İstanbul'dadır. Firmamız sadece kuyumculuk ve mücevherat sektöründe faaliyet göstermektedir ve ürünlerimizin %70'ini aşan bölümünü yurtdışına ihraç ediyor.
Yurtdışında toptan altın firmalarına koleksiyonlarını Golden Angels markası ile sunuyorlar. Golden Angels markamız altında 14 ve 18 ayar altın ve zirkon taşlardan mamül mücevher ürünleri bulunmaktadır. Golden Angels markası Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da toplam 26 ülkede toptan mücevher firmaları tarafından yakından tanınmaktadır.
Firmamız pırlantadan mamül mücevher üretimini Golden Angels markasından ayırarak 2001 yılında trendi belirleyen tasarımcılarımızın oluşturduğu mücevher koleksiyonlarını BELLA GLORIA markası ile sizlerle buluşturmaktadır.

BELLA GLORIA markası patentli tasarımları ve üstün kalitedeki mücevher koleksiyonları ile çok kısa bir zaman içerisinde tüketicilerin ilk tercihlerinden birisi olmuştur. BELLA GLORIA’nın yakaladığı bu başarının ardında; tüketiciyi işin kalbine koyan çalışma felsefesi vardır. Koleksiyonlar moda trendleri ile beraber sizlerden gelen öneriler doğrultusunda oluşturulmaktadır.

İlkeler

Firma çalışanları ve yönetim kurulu üyeleri, verilen her kararda ve yapılan her işte en yüksek etik standartlar, dürüstlük ve eşitlik ilkeleriyle hareket eder. Bunlar kadar önemli hesap verebilme, şeffaflık ve açıklık politikalarımız; çalışanlarımızın birbirine, yatırımcılarımıza, tedarikçi ve müşterilerimize, devlet ve topluma karşı sorumlulukarımızın temelini oluşturur.

Firmamızın başarısının temelinde "sürekli değişim" ilkesi yatmaktadır. Bu ilke, sadece Moda ve Mücevher endüstrisindeki devinime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmekle tarif edilebilir.

Misyon

Modayı belirleyen, sizlerin ihtiyaç ve önerilerini yansıtan, modern ve özgün tasarımlarla, en iyi kalitede mücevher koleksiyonları üretmek ve sonsuz müşteri memnuniyetini hedef alan satış sonrası desteğiyle biz müşterilerin her zaman ilk tercihi olabilmektir.

Vizyon

Dünyada mücevher sektöründe tanınan ve tercih edilen birkaç firmadan biri olmaktır.

BELLA GLORIA, Mücevheri sanata dönüştürür...

http://www.bellagloria.com/
http://www.facebook.com/BellaGloriaDiamond?sk=wall

Hiç yorum yok: